Náš tip

Spouštíme Živé vysílání PROPASIV®

Autor: Propasiv
Doba čtení: 1 min

Od října startuje náš nový projekt Živé vysílání PROPASIV®. Praktické informace, příklady z praxe, odpovědi na vaše dotazy a mnohem víc. Pilotní téma je VakuPRO, vakuová izolace. Zarezervujte si jeden z termínů vysílání, vstup je zcela zdarma.

Živé vysílání PROPASIV® je krátké on-line setkání, během kterého Vám objasníme dané téma a podíváme se na něj i do hloubky, na základě vašich dotazů. Začínáme s tématem VakuPRO, vakuová izolace.

Živým vysíláním vás provedou odborníci PROPASIV Jiří Heger a Jan Štěpán.

O čem bude Vysílání VakuPRO, vakuová izolace?

Ukážeme a popíšeme použití VakuPRO na konkrétních příkladech z praxe. Nečekejte suchou teorii. Uvidíte, jak se s VakuPRO pracuje a jak řešíme individuální požadavky našich zákazníků. Jste-li odborník, získáte potřebné technické informace. Přestavíme nástroje, které vám dokážou usnadnit vytváření projektu. Do vysílání můžete aktivně vstupovat a klást dotazy, i pokračovat v rozhovoru s námi po skončení společné části vysílání.

Živé vysílání PROPASIV®, to je koncentrovaná dávka informací o vybrané problematice, vaše dotazy a naše odpovědi na jednom místě.

Vyberte si termín a rezervujte si své místo na Živém vysílání PROPASIV®.

Mohlo by Vás zajímat

Pasivní dům nebo běžný?

Pasivní dům nebo běžný?

Letošní zima byla mírná. Co myslíte, jaká bude ta další? Ještě pořád se rozhodujete, zda si pořídit pasivní dům nebo běžný…? Tak se podívejte na naše video a budete rozhodnutí o pár kroků blíže.

číst více

Nenašli jste,
co jste hledali? Napište nám!

2 + 9 =

www.propasiv.cz