O nás

Naším posláním je nalézat skutečná řešení

Chceme, abyste se doma cítili dobře. Aby váš dům fungoval do posledního detailu a práce odborníků, materiály a technologie nebyly zbytečně znehodnoceny špatnými kompromisy.

Viděli jsme růst mnoho domů. Velké i malé, krásné i chytré. U většiny z nich však nebylo zajištěno efektivní přerušení tepelných mostů. Drobný detail, který může vést ke znehodnocení samotného domu i kvality života jeho obyvatel. Proto jsme se rozhodli najít řešení.

Zcela nová A jedinečná technologie

Vymysleli jsme zcela novou a jedinečnou technologii s využitím kvalitních izolačních materiálů. Naše výrobky se v postavených domech osvědčují již více než deset let. Své know-how stále posouváme směrem k inovativním, rozsáhlejším a komplexnějším řešením. Nabídku rozšiřujeme o nové produkty a služby.

Jsme tým
Profesionálů

Jsme malý kolektiv s velkým záběrem. Pracujeme v souladu s našimi hodnotami – profesionálně, kvalitně a rychle. Na základě námi vyvinutých technologií dokážeme navrhnout funkční řešení každé zakázky. Poskytujeme poradenství, konzultace i zaškolení práce s našimi produkty.

Hrajeme fér –
k lidem i přírodě

Vážíme si našich zákazníků, naší firmy a světa kolem nás. Hrajeme fér – k lidem i k přírodě. Nežijeme jen prací, ale realizujeme i aktivity směrem ke společnosti a lidem potřebným. Náš malý kolektiv si hýčkáme, dobrá atmosféra ve firmě se odráží v kvalitě naší práce.

Zavolejte nám:

Napište nám:

Využijte náš
kontaktní formulář

Kontaktní formulář PROPASIV®

2 + 9 =

Informujeme, že vaše osobní údaje zpracováváme dle zásad na ochranu osobních údajů.
www.propasiv.cz