Kariéra

Technik junior

Firma PROPASIV: Odborníci na řešení tepelných mostů. Zaměřujeme se na speciální tepelné izolace pro každou stavbu.
Baví vás učit se nové věci a chcete mít velmi pestrý pracovní program a současně hledáte místo, kde můžete být kreativní? Přidejte se k nám!

Koho hledáme

Ideálně absolventa/tku fakulty stavební, popř. fakulty architektury, ale může to být i maminka na mateřské dovolené, která nechce ztratit kontakt s profesním prostředím a současně se chce vzdělávat v oblasti tepelných mostů.

Proč byste měl/a pracovat zrovna u nás?

  • Jsme malá firma rodinného typu.
  • Jsme stabilní firma a proto nabíráme.
  • Věříme svým řešením natolik, že je realizujeme ve svých domovech.
  • Podílíme se na funkčních řešeních novostaveb i rekonstrukcí.

Co očekáváme:

  • Znalost CAD software, SketchUP
  • Ovládání kancelářského SW (Word, Excel, PowerPoint)

Výhody (ne podmínky):

  • Znalost SW pro tvorbu vizualizací
  • Zkušenosti se SW pro tepelně-technické výpočty (Area, THERM, DEK Tepelná technika)

Náplň práce:

  • Technická podpora prodeje a výroby
  • Úpravu a správu firemních dokumentů, technických listů, návodů, pracovních postupů, výrobní dokumentace, modelů 3D ve SketchUp.
  • Základní grafické úpravy dokumentů ve Wordu, PDF.
  • Práce na inovativních technických řešeních a dokumentacích
  • Tvorba standardních a zákaznických řešení
  • Příprava a aktualizace stavebních detailů a produktových řad
  • Úprava stávajících detailů v CAD
  • Správa a aktualizace obsahu e-shopu
  • Doplňování aktuálních dokumentů, fotografií.
  • Aktualizace výrobků, vytvoření vizualizace nebo zajištění fotografie výrobku, vyhledání referenčních fotografií z firemní databáze, vytvoření technického listu, vytvoření návodu k montáži.
  • Navrhování změn e-shopu.
  • Komunikace se stávajícími zákazníky
  • Spolupráce s naším seniorním technikem

Místo práce

Drásov, 20 min od Brna (možnost parkování, dobré dopravní spojení)

Nástup

flexibilní dle dohody

Typ pracovního úvazku

DPP, HPP, zkrácený úvazek, práce na ŽL

Co nabízíme:

  • Konkurenceschopné finanční ohodnocení
  • Příjemné pracovní prostředí s moderními technologiemi
  • Profesní rozvoj a průběžná školení
  • Benefity pro HPP: finanční bonusy ke mzdě, firemní telefon, stravenky, možnost částečně práce na home office, vzdělávací kurzy a školení, po roce práce 5 týdnů dovolené a další.

Máte zájem?

Pošlete nám svůj životopis na:

heger@propasiv.cz

Kontaktní osoba

Jiří Heger

+420 773 737 519

www.propasiv.cz