Náš tip

Screeny – praktické i elegantní zastínění

Autor: Propasiv
Doba čtení:5 min

Letní období přináší mnoho horkých dní. Pokud zrovna nejste u vody, nezbývá než se uchýlit do stínu a chladu uvnitř domu. Jak si ale zajistit zastínění a příjemné klima v místnosti, když se do oken opírá odpolední slunce? Nechte se inspirovat praktickými screenovými roletami.

Moderní předokenní stínící systémy – screeny jsou velmi efektivní a nabízejí svým uživatelům řadu výhod. Účinně snižují tok slunečního záření, chrání před teplem i nepříjemným hmyzem. Kromě funkčních vlastností určitě oceníte, že skrz rolety vidíte do zahrady nebo okolí domu. Speciální tkanina totiž umožňuje průhled směrem ven. Stále si tak můžete užívat krásného letního dne.

Screenové rolety jsou vhodným venkovním zastíněním oken a skleněných stěn směřovaných do zahrady.

Montáž předokenních stínících rolet (clon, screenů) je snadná a rychlá. Ovládání plně automatizované, přes dálkový ovladač nebo pomocí programovatelného software na vašem mobilu. Každou roletu můžete zatahovat samostatně do potřebné výšky.

Díky speciální tkanině je přes screenové rolety vidět do zahrady.

Screenová roleta je oproti robustním žaluziím elegantní řešení a může se stát i designovým prvkem. Při výběru tkaniny si totiž můžete volit ze široké palety vzorů.

Předokenní screeny lze namontovat na již hotovou fasádu například staršího domu. Jestliže se ale teprve chystáte dům stavět, obraťte se na PROPASIV. Rádi vám pomůžeme se správnou přípravou montáže (elektrické rozvody, místo pro box a apod.), kterou pak projektant zanese do stavebních plánů.

 

Zaujaly vás screenové rolety? 

Zavolejte nebo nám napište, odpovíme všechny vaše dotazy.

Řešení PROPASIV®,
které zde bylo použito:

Screenové clony snižují intenzitu toku slunečních paprsků do interiéru. Hodí se K zastínění prosklených i neprosklených ploch malých i velkých formátů, pro všechny typy budov.

 

Mohlo by Vás zajímat

Nenašli jste,
co jste hledali? Napište nám!

6 + 12 =

www.propasiv.cz